Barrooster

Week Datum Bardienst Klasse Uit/Thuis Team Team Bond Spelsoort Aanvang
45 maandag 5 november 2018 AH C3 Thuis De Pomerans 2 De Burgemeester 4 KNBB Libre 20:00uur
                   
45 dinsdag 6 november 2018 AvdM   Opmerking: Biljarten/Kaarten       14:00uur
45 dinsdag 6 november 2018 RdB 1e Thuis De Pomerans C O&O Spijk A 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
45 dinsdag 6 november 2018 RdB 1e Thuis De Pomerans B T Fonteintje A 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
45 dinsdag 6 november 2018 RdB 1e Thuis De Pomerans A De Midget Gilde A 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
45 dinsdag 6 november 2018 RdB C1 Uit De Burgemeester 1 De Pomerans 1 KNBB Libre 19:30uur
                   
45 woensdag 7 november 2018 PvB/BE   Opmerking Vrij Biljarten       19:30uur
45 woensdag 7 november 2018 PvB/BE 3e Uit DNNN De Bolderik 1 De Pomerans 5 2 Provinciën Libre 20:00uur
45 woensdag 7 november 2018 PvB/BE 4e Uit T Vennetje 3 De Pomerans 7 2 Provinciën Libre 20:00uur
                   
45 donderdag 8 november 2018 Gesloten   Opmerking: De Pomerans Gesloten   2 Provinciën Libre 20:00uur
                   
45 vrijdag 9 november 2018 TdA/JdA 1e Thuis De Pomerans 1 O&O Spijk 3 2 Provinciën Libre 20:00uur
45 vrijdag 9 november 2018 TdA/JdA 2e Thuis De Pomerans 3 Haaften 1 2 Provinciën Libre 20:00uur
45 vrijdag 9 november 2018 TdA/JdA 3e Thuis De Pomerans 6 ONA Kedichem 3 2 Provinciën Libre 20:00uur
45 vrijdag 9 november 2018 TdA/JdA 2e Uit T Vennetje 2 De Pomerans 2 2 Provinciën Libre 20:00uur
45 vrijdag 9 november 2018 TdA/JdA 3e Uit KOT Gellicum 2 De Pomerans 5 2 Provinciën Libre 20:00uur
                   
45 zaterdag 10 november 2018     Opmerking: Vrij Biljarten       14:00uur
Week Datum Bardienst Klasse Uit/Thuis Team Team Bond Spelsoort Aanvang
46 maandag 12 november 2018 AH C1 Thuis De Pomerans 1 Ons Tehuis 1 KNBB Libre 19:30uur
                   
46 dinsdag 13 november 2018 AvdM   Opmerking: Biljarten/Kaarten       14:00uur
46 dinsdag 13 november 2018 TdA 1e Thuis De Pomerans C De Pomerans A 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
46 dinsdag 13 november 2018 TdA 1e Uit Gorkum '84 A De Pomerans B 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
                   
46 woensdag 14 november 2018 PvB/BE   Opmerking Vrij Biljarten       19:30uur
46 woensdag 14 november 2018 PvB/BE 1e PK Midget Gilde - Gorinchem Herkansing - Bert  ? / Roel ? / Hans ? / Bram ? 2 Povinciën Bandstoten 20:00uur
46 woensdag 14 november 2018 PvB/BE 2e PK Midget Gilde - Gorinchem Herkansing - Sandra Sterk ? 2 Povinciën Bandstoten 20:00uur
                   
46 donderdag 15 november 2018 AvdB/JvdB 3e Thuis De Pomerans 5 De Vluchthaven 4 2 Provinciën Libre 20:00uur
46 donderdag 15 november 2018 AvdB/JvdB 2e Thuis Benang Radja 1*** O&O Spijk 4 2 Provinciën Libre 20:00uur
46 donderdag 15 november 2018 AvdB/JvdB     *** Word in De Pomerans gespeeld        
46 donderdag 15 november 2018 AvdB/JvdB 1e Uit De Vluchthaven 1 De Pomerans 1 2 Provinciën Libre 20:00uur
46 donderdag 15 november 2018 AvdB/JvdB 2e Uit De Vluchthaven 2 De Pomerans 3 2 Provinciën Libre 20:00uur
46 donderdag 15 november 2018 AvdB/JvdB C3 Uit Hertog van Gelre 3 De Pomerans 2 KNBB Libre 20:00uur
                   
46 vrijdag 16 november 2018 MB/SdA 2e Thuis De Pomerans 2 Bisde 2 2 Provinciën Libre 20:00uur
46 vrijdag 16 november 2018 MB/SdA 3e Thuis De Pomerans 6 KOT Gellicum 2 2 Provinciën Libre 20:00uur
46 vrijdag 16 november 2018 MB/SdA 3e Thuis De Pomerans 7 DBVA 1 2 Provinciën Libre 20:00uur
                   
46 zaterdag 17 november 2018     Opmerking: Vrij Biljarten       14:00uur
Week Datum Bardienst Klasse Uit/Thuis Team Team Bond Spelsoort Aanvang
47 maandag 19 november 2018 Gesloten   Opmerking: De Pomerans Gesloten        
                   
47 dinsdag 20 november 2018 AvdM   Opmerking: Biljarten/Kaarten       14:00uur
47 dinsdag 20 november 2018 RdB 1e Thuis De Pomerans A De Pomerans B 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
47 dinsdag 20 november 2018 RdB 1e Uit T Voorhuys A De Pomerans C 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
47 dinsdag 20 november 2018 RdB C1 Uit Olie B 1 De Pomerans 1 KNBB Libre 19:30uur
47 dinsdag 20 november 2018 RdB C3 Uit Ons Hoekje 2 De Pomerans 2 KNBB Libre 20:00uur
                   
47 woensdag 21 november 2018 PvB/BE   Opmerking Vrij Biljarten       19:30uur
                   
47 donderdag 22 november 2018 Gesloten   Opmerking: De Pomerans Gesloten        
                   
47 vrijdag 23 november 2018   2e Thuis De Pomerans 2 KOT Gellicum 1 2 Provinciën Libre 20:00uur
47 vrijdag 23 november 2018   4e Thuis De Pomerans 7 ABC Acquoy 2 2 Provinciën Libre 20:00uur
47 vrijdag 23 november 2018   2e Thuis Benang Radja 1*** O&O Spijk 4 2 Provinciën Libre 20:00uur
47 vrijdag 23 november 2018       *** Word in De Pomerans gespeeld        
47 vrijdag 23 november 2018   1e Uit ABC Acquoy 1 De Pomerans 1 2 Provinciën Libre 20:00uur
47 vrijdag 23 november 2018   2e Uit T Vennetje 2 De Pomerans 3 2 Provinciën Libre 20:00uur
47 vrijdag 23 november 2018   3e Uit De Vluchthaven 3 De Pomerans 4 2 Provinciën Libre 20:00uur
47 vrijdag 23 november 2018   3e Uit Scalune 1 De Pomerans 5 2 Provinciën Libre 20:00uur
47 vrijdag 23 november 2018   3e Uit Bisde 3 De Pomerans 6 2 Provinciën Libre 20:00uur
                   
47 zaterdag 24 november 2018     Opmerking: Vrij Biljarten       14:00uur
Week Datum Bardienst Klasse Uit/Thuis Team Team Bond Spelsoort Aanvang
48 maandag 26 november 2018 AH C1 Thuis De Pomerans 1 Kumpul Bola 1 KNBB Libre 19:30uur
48 maandag 26 november 2018 AH C3 Thuis De Pomerans 2 Carambole 5 KNBB Libre 20:00uur
48 maandag 26 november 2018 Beker Thuis     Kwartfinale Beker Libre 2 Provinciën Libre 20:00uur
                   
48 dinsdag 27 november 2018 AvdM   Opmerking: Biljarten/Kaarten       14:00uur
48 dinsdag 27 november 2018   Beker     Kwartfinale Beker Libre 2 Provinciën Libre 20:00uur
                   
48 woensdag 28 november 2018 PvB/BE   Opmerking Vrij Biljarten       19:30uur
48 woensdag 28 november 2018 PvB/BE Beker     Kwartfinale Beker Libre 2 Provinciën Libre 20:00uur
                   
48 donderdag 29 november 2018 AvdB/JvdB Beker     Kwartfinale Beker Libre 2 Provinciën Libre 20:00uur
                   
48 vrijdag 30 november 2018   Beker     Kwartfinale Beker Libre 2 Provinciën Libre 20:00uur
48 vrijdag 30 november 2018   1e Thuis   Gewestelijke finale 1e Klasse Driebanden Klein KNBB Driebanden 19:00uur
                   
48 zaterdag 1 december 2018   1e Thuis   Gewestelijke finale 1e Klasse Driebanden Klein KNBB Driebanden 11:00uur
                   
48 zondag 2 december 2018   1e Thuis   Gewestelijke finale 1e Klasse Driebanden Klein KNBB Driebanden 12:00uur
Week Datum Bardienst Klasse Uit/Thuis Team Team Bond Spelsoort Aanvang
49 maandag 3 december 2018 Gesloten   Opmerking: De Pomerans Gesloten        
49 maandag 3 december 2018 Gesloten C1 Thuis De Vink Ede 1 De Pomerans 1 KNBB Libre 19:30uur
49 maandag 3 december 2018 Gesloten C3 Thuis Carambole 4 De Pomerans 2 KNBB Libre 20:00uur
                   
49 dinsdag 4 december 2018 AvdM   Opmerking: Biljarten/Kaarten       14:00uur
49 dinsdag 4 december 2018 WdB 1e Thuis De Pomerans C O&O Spijk B 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
49 dinsdag 4 december 2018 WdB 1e Thuis De Pomerans B T Voorhuys A 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
49 dinsdag 4 december 2018 WdB 1e Thuis De Pomerans A Gorkum '84 A 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
                   
49 woensdag 5 december 2018 PvB/BE   Opmerking Vrij Biljarten       19:30uur
                   
49 donderdag 6 december 2018 AvdB/JvdB 1e Thuis De Pomerans 1 ZBGG Sportief 1 2 Provinciën Libre 20:00uur
49 donderdag 6 december 2018 AvdB/JvdB 3e Thuis De Pomerans 6 ONA Kedichem 2 2 Provinciën Libre 20:00uur
49 donderdag 6 december 2018 AvdB/JvdB 4e Uit De Betuwepoort 1 De Pomerans 7 2 Provinciën Libre 20:00uur
                   
49 vrijdag 7 december 2018 TdA/JdA 1e Thuis De Pomerans 2 Benang Radja 2 2 Provinciën Libre 20:00uur
49 vrijdag 7 december 2018 TdA/JdA 2e Thuis De Pomerans 3 Benang Radja 1 2 Provinciën Libre 20:00uur
49 vrijdag 7 december 2018 TdA/JdA 2e Uit ONA Kedichem 3 De Pomerans 4 2 Provinciën Libre 20:00uur
49 vrijdag 7 december 2018 TdA/JdA 3e Uit De Vluchthaven 3 De Pomerans 5 2 Provinciën Libre 20:00uur
                   
49 zaterdag 8 december 2018     Opmerking: Vrij Biljarten       14:00uur
Week Datum Bardienst Klasse Uit/Thuis Team Team Bond Spelsoort Aanvang
50 maandag 10 december 2018 Gesloten   Opmerking: De Pomerans Gesloten        
                   
50 dinsdag 11 december 2018 AvdM   Opmerking: Biljarten/Kaarten       14:00uur
50 dinsdag 11 december 2018 RdB 1e Thuis De Pomerans C Gorkum '84 A 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
50 dinsdag 11 december 2018 RdB 1e Thuis De Pomerans B O&O Spijk B 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
50 dinsdag 11 december 2018 RdB 1e Thuis De Pomerans A T Voorhuys A 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
                   
50 woensdag 12 december 2018 PvB/BE   Opmerking Vrij Biljarten       19:30uur
50 woensdag 12 december 2018 PvB/BE 5e PK-1e Ronde Buurthuis - Gellicum Groep 2 - Koos Kruit 2 Provinciën Libre 20:00uur
                   
50 donderdag 13 december 2018 AvdB/JvdB 3e Thuis De Pomerans 6 T Uyltje 3 2 Provinciën Libre 20:00uur
50 donderdag 13 december 2018 AvdB/JvdB 2e Thuis Benang Radja 2*** KOT Gellicum 1 2 Provinciën Libre 20:00uur
50 donderdag 13 december 2018 AvdB/JvdB     ***Word in De Pomerans gespeeld        
                   
50 vrijdag 14 december 2018   2e Thuis De Pomerans 2 T Uyltje 2 2 Provinciën Libre 20:00uur
50 vrijdag 14 december 2018   3e Thuis De Pomerans 5 ONA Kedichem 3 2 Provinciën Libre 20:00uur
50 vrijdag 14 december 2018   4e Thuis De Pomerans 7 ONA Kedichem 4 2 Provinciën Libre 20:00uur
50 vrijdag 14 december 2018   2e Uit ONA Kedichem 1 De Pomerans 1 2 Provinciën Libre 19:30uur
50 vrijdag 14 december 2018   3e Uit T Uyltje 1 De Pomerans 3 2 Provinciën Libre 20:00uur
50 vrijdag 14 december 2018   3e Uit De Vluchthaven 4 De Pomerans 4 2 Provinciën Libre 20:00uur
                   
50 zaterdag 15 december 2018     Opmerking: Vrij Biljarten       14:00uur
Week Datum Bardienst Klasse Uit/Thuis Team Team Bond Spelsoort Aanvang
51 maandag 17 december 2018     Opmerking: Koppeltoernooi   Toernooi Driebanden 19:30uur
                   
51 dinsdag 18 december 2018 AvdM   Opmerking: Biljarten/Kaarten       14:00uur
51 dinsdag 18 december 2018 RdB Beker Thuis De Pomerans B ZBGG Sportief A 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
51 dinsdag 18 december 2018 RdB Beker Thuis De Pomerans C Gorkum '84 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
51 dinsdag 18 december 2018 RdB Beker Thuis De Pomerans D O&O Spijk C 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
51 dinsdag 18 december 2018 RdB Beker Uit T Voorhuys De Pomerans A 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
                   
51 woensdag 19 december 2018 PvB/BE   Opmerking Koppeltoernooi   Toernooi Driebanden 19:30uur
51 woensdag 19 december 2018 PvB/BE   Opmerking De Midget Gilde -Gorinchem Finale 1e Klasse  2 Provinciën Libre 20:00uur
                   
51 donderdag 20 december 2018     Opmerking: Koppeltoernooi   Toernooi Driebanden 19:30uur
                   
51 vrijdag 21 december 2018     Opmerking: Koppeltoernooi   Toernooi Driebanden 19:30uur
51 vrijdag 21 december 2018     Opmerking De Midget Gilde -Gorinchem Finale 1e Klasse  2 Provinciën Libre 20:00uur
                   
51 zaterdag 22 december 2018     Opmerking: Koppeltoernooi   Toernooi Driebanden 19:30uur
Week Datum Bardienst Klasse Uit/Thuis Team Team Bond Spelsoort Aanvang
52 maandag 24 december 2018 Gesloten   Opmerking: 1e Kerstdag        
                   
52 dinsdag 25 december 2018 Gesloten   Opmerking: 2e Kerstdag        
                   
52 woensdag 26 december 2018 PvB/BE   Opmerking: Koppeltoernooi   Toernooi Driebanden 19:30uur
                   
52 donderdag 27 december 2018     Opmerking: Koppeltoernooi   Toernooi Driebanden 19:30uur
                   
52 vrijdag 28 december 2018 AvW/JvD   Opmerking: Koppeltoernooi   Toernooi Driebanden 19:30uur
                   
52 zaterdag 29 december 2018 Gesloten   Opmerking: Oudjaarsborrel       19:00uur
Week Datum Bardienst Klasse Uit/Thuis Team Team Bond Spelsoort Aanvang
1 maandag 31 december 2018 Gesloten   Opmerking: Oudjaarsdag        
                   
1 dinsdag 1 januari 2019 Gesloten   Opmerking: Nieuwjaarsdag        
                   
1 woensdag 2 januari 2019 PvB/BE   Opmerking: Koppeltoernooi   Toernooi Driebanden 19:30uur
                   
1 donderdag 3 januari 2019 AvdB/JvdB   Opmerking: Koppeltoernooi   Toernooi Driebanden 19:30uur
1 donderdag 3 januari 2019 AvdB/JvdB 5e PK-2e Ronde De Lindenhof - Spijk Groep 2 - Ronald van Wijk 2 Provinciën Libre 20:00uur
1 donderdag 3 januari 2019 AvdB/JvdB 5e PK-2e Ronde De Lindenhof - Spijk Groep 3 - Robér de Boer 2 Provinciën Libre 20:00uur
1 donderdag 3 januari 2019 AvdB/JvdB 5e PK-2e Ronde Vluchthaven - Gorinchem Groep 4 - Koos Kruit ? 2 Provinciën Libre 20:00uur
1 donderdag 3 januari 2019 AvdB/JvdB 5e PK-2e Ronde Betuwepoort - Rhenoy Groep 6 - Koos Kruit ? 2 Provinciën Libre 20:00uur
                   
1 vrijdag 4 januari 2019 TdA/JdA   Opmerking: Koppeltoernooi   Toernooi Driebanden 19:30uur
                   
1 zaterdag 5 januari 2019 NM   Opmerking: Finale Koppeltoernoei   Toernooi Driebanden 19:00uur
Week Datum Bardienst Klasse Uit/Thuis Team Team Bond Spelsoort Aanvang
2 maandag 7 januari 2019 AH C3 Thuis De Pomerans 2 Hertog van Gelre 2 KNBB Libre 20:00uur
2 maandag 7 januari 2019 AH C1 Uit Carambole 2 De Pomerans 1 KNBB Libre 19:30uur
                   
2 dinsdag 8 januari 2019 AvdM   Opmerking: Biljarten/Kaarten       14:00uur
2 dinsdag 8 januari 2019 WdB/RdB Beker Thuis De Pomerans C / Gorkum 84 A ? De Pomerans D / O&O Spijk C ? 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
2 dinsdag 8 januari 2019 WdB/RdB Beker Uit De Midget Gilde A / O&O Spijk B ? De Pomerans A / T Voorhuys A ? 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
                   
2 woensdag 9 januari 2019 PvB/BE   Opmerking Vrij Biljarten       19:30uur
                   
2 donderdag 10 januari 2019 Gesloten   Opmerking: De Pomerans Gesloten        
                   
2 vrijdag 11 januari 2019     Opmerking: Vrij Biljarten       20:00uur
                   
2 zaterdag 12 januari 2019     Opmerking: Vrij Biljarten       14:00uur
Week Datum Bardienst Klasse Uit/Thuis Team Team Bond Spelsoort Aanvang
3 maandag 14 januari 2019 AH C1 Thuis De Pomerans 1 Carambole 1 KNBB Libre 19:30uur
                   
3 dinsdag 15 januari 2019 AvdM   Opmerking: Biljarten/Kaarten       14:00uur
3 dinsdag 15 januari 2019 TdA 1e Thuis De Pomerans C T Fonteintje 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
3 dinsdag 15 januari 2019 TdA 1e Thuis De Pomerans B De Midget Gilde A 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
3 dinsdag 15 januari 2019 TdA 1e Thuis De Pomerans A O&O Spijk C 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
                   
3 woensdag 16 januari 2019 PvB/BE   Opmerking Vrij Biljarten       19:30uur
3 woensdag 16 januari 2019 PvB/BE C3 Uit Ons Tehuis 4 De Pomerans 2 KNBB Libre 20:00uur
3 woensdag 16 januari 2019 PvB/BE 3e Uit DNNN De Bolderik 1 De Pomerans 5      
3 woensdag 16 januari 2019 PvB/BE 4e PK-1e Ronde T Uyltje - Gorinchem Groep 2 - Sandra Sterk 2 Provinciën Libre 20:00uur
3 woensdag 16 januari 2019 PvB/BE 4e PK-1e Ronde Buurthuis - Gellicum Groep 5 - Pieter Jan van Genderen 2 Provinciën Libre 20:00uur
                   
3 donderdag 17 januari 2019 Gesloten   Opmerking: De Pomerans Gesloten        
                   
3 vrijdag 18 januari 2019 MB/SdA 1e Thuis De Pomerans 1 O&O Spijk 2 2 Provinciën Libre 20:00uur
3 vrijdag 18 januari 2019 MB/SdA 2e Thuis De Pomerans 3 De Pomerans 2 2 Provinciën Libre 20:00uur
3 vrijdag 18 januari 2019 MB/SdA 3e Uit De Pomerans 6 De Pomerans 4 2 Provinciën Libre 20:00uur
3 vrijdag 18 januari 2019 MB/SdA 4e Uit Benang Radja 3 De Pomerans 7 2 Provinciën Libre 20:00uur
                   
3 zaterdag 19 januari 2019     Opmerking: Vrij Biljarten       14:00uur
Week Datum Bardienst Klasse Uit/Thuis Team Team Bond Spelsoort Aanvang
4 maandag 21 januari 2019 AH C1 Thuis De Pomerans 1 De Lamp 1 KNBB Libre 19:30uur
4 maandag 21 januari 2019 AH C3 Thuis De Pomerans 2 Olie B 2 KNBB Libre 20:00uur
                   
4 dinsdag 22 januari 2019 AvdM   Opmerking: Biljarten/Kaarten       14:00uur
4 dinsdag 22 januari 2019 Gesloten   Opmerking: De Pomerans Gesloten        
4 dinsdag 22 januari 2019 Gesloten 1e Uit De Midget Gilde A De Pomerans C 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
4 dinsdag 22 januari 2019 Gesloten 1e Uit O&O Spijk C De Pomerans B 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
4 dinsdag 22 januari 2019 Gesloten 1e Uit T Vennetje A De Pomerans A 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
        Uit          
4 woensdag 23 januari 2019 PvB/BE   Opmerking Vrij Biljarten       19:30uur
4 woensdag 23 januari 2019 PvB/BE 3e Uit DNNN De Bolderik 1 De Pomerans 5 2 Provinciën Libre 20:00uur
                   
4 donderdag 24 januari 2019 AvdB/JvdB 3e Thuis De Pomerans 4 ONA Kedichem 2 2 Provinciën Libre 20:00uur
                   
4 vrijdag 25 januari 2019 AvW/JvD 2e Thuis De Pomerans 2 O&O Spijk 4 2 Provinciën Libre 20:00uur
4 vrijdag 25 januari 2019 AvW/JvD 3e Thuis De Pomerans 5 De Pomerans 6 2 Provinciën Libre 20:00uur
4 vrijdag 25 januari 2019 AvW/JvD 4e Thuis De Pomerans 7 O&O Spijk 4 2 Provinciën Libre 20:00uur
4 vrijdag 25 januari 2019 AvW/JvD 1e Uit T Vennetje 1 De Pomerans 1 2 Provinciën Libre 20:00uur
4 vrijdag 25 januari 2019 AvW/JvD 2e Uit KOT Gellicum 1 De Pomerans 3 2 Provinciën Libre 20:00uur
                   
4 zaterdag 26 januari 2019     Opmerking: Vrij Biljarten       14:00uur
Week Datum Bardienst Klasse Uit/Thuis Team Team Bond Spelsoort Aanvang
5 maandag 28 januari 2019 Gesloten   Opmerking: De Pomerans Gesloten        
                   
5 dinsdag 29 januari 2019 AvdM   Opmerking: Biljarten/Kaarten       14:00uur
5 dinsdag 29 januari 2019 WdB 1e Thuis De Pomerans C De Pomerans B 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
5 dinsdag 29 januari 2019 WdB 1e Thuis De Pomerans A O&O Spijk B 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
                   
5 woensdag 30 januari 2019 PvB/BE   Opmerking Vrij Biljarten       19:30uur
5 woensdag 30 januari 2019 PvB/BE C3 Uit Ons Tehuis 4 De Pomerans 2 KNBB Libre 20:00uur
                   
5 donderdag 31 januari 2019 AvdB/JvdB 2e Thuis De Pomerans 2 Haaften 1 2 Provinciën Libre 20:00uur
5 donderdag 31 januari 2019 AvdB/JvdB 3e Thuis De Pomerans 6 DNNN De Bolderik 1 2 Provinciën Libre 20:00uur
5 donderdag 31 januari 2019 AvdB/JvdB 1e Uit O&O Spijk 1 De Pomerans 1 2 Provinciën Libre 20:00uur
5 donderdag 31 januari 2019 AvdB/JvdB 2e Uit O&O Spijk 4 De Pomerans 3 2 Provinciën Libre 20:00uur
5 donderdag 31 januari 2019 AvdB/JvdB C1 Uit De Midget Gilde 1 De Pomerans 1 KNBB Libre 19:30uur
                   
5 vrijdag 1 februari 2019 TdA/JdA 3e Thuis De Pomerans 5 De Pomerans 4 2 Provinciën Libre 20:00uur
5 vrijdag 1 februari 2019 TdA/JdA 4e Thuis De Pomerans 7 O&O Spijk 5 2 Provinciën Libre 20:00uur
                   
5 zaterdag 2 februari 2019     Opmerking: Vrij Biljarten       14:00uur
Week Datum Bardienst Klasse Uit/Thuis Team Team Bond Spelsoort Aanvang
6 maandag 4 februari 2019 AH C1 Thuis De Pomerans 1 Het Klaverblad 1 KNBB Libre 19:30uur
                   
6 dinsdag 5 februari 2019 AvdM   Opmerking: Biljarten/Kaarten       14:00uur
6 dinsdag 5 februari 2019 RdB 1e Thuis De Pomerans C O&O Spijk C 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
6 dinsdag 5 februari 2019 RdB 1e Thuis De Pomerans B T Vennetje A 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
6 dinsdag 5 februari 2019 RdB 1e Thuis De Pomerans A T Uyltje A 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
6 dinsdag 5 februari 2019 RdB C3 Uit De Burgemeester 4 De Pomerans 2 KNBB Libre 20:00uur
                   
                   
6 woensdag 6 februari 2019 PvB/BE   Opmerking Vrij Biljarten       19:30uur
6 woensdag 6 februari 2019 PvB/BE 3e Uit T Uyltje 3 De Pomerans 4 2 Provinciën Libre 20:00uur
6 woensdag 6 februari 2019 PvB/BE 5e PK-3e Ronde Locatie Onbekend Koos ? / Ronald ? / Robèr ? 2 Provinciën Libre 20:00uur
                   
6 donderdag 7 februari 2019 Gesloten   Opmerking: De Pomerans Gesloten        
6 donderdag 7 februari 2019 Gesloten 3e Uit ONA Kedichem 2 De Pomerans 5 2 Provinciën Libre 20:00uur
                   
6 vrijdag 8 februari 2019   1e Thuis De Pomerans 1 Bisde 1 2 Provinciën Libre 20:00uur
6 vrijdag 8 februari 2019   2e Thuis De Pomerans 3 Benang Radja 2 2 Provinciën Libre 20:00uur
6 vrijdag 8 februari 2019   3e Thuis De Pomerans 6 Scalune 1 2 Provinciën Libre 20:00uur
6 vrijdag 8 februari 2019   2e Uit T Uyltje 1 De Pomerans 2 2 Provinciën Libre 20:00uur
6 vrijdag 8 februari 2019   4e Uit T Fonteintje 2 De Pomerans 7 2 Provinciën Libre 20:00uur
                   
6 zaterdag 9 februari 2019   3e Thuis 7 spelers Voorwedstrijden Bandstoten 3e Klasse Klein KNBB Bandstoten 11:00uur
                   
6 zondag 10 februari 2019   3e Thuis 7 spelers Voorwedstrijden Bandstoten 3e Klasse Klein KNBB Bandstoten 12:00uur
Week Datum Bardienst Klasse Uit/Thuis Team Team Bond Spelsoort Aanvang
7 maandag 11 februari 2019 AH C3 Thuis De Pomerans 2 Hertog van Gelre 3 KNBB Libre 20:00uur
7 maandag 11 februari 2019 AH C1 Uit BV Gelre 3 De Pomerans 1 KNBB Libre 19:30uur
                   
7 dinsdag 12 februari 2019 AvdM   Opmerking: Biljarten/Kaarten       14:00uur
7 dinsdag 12 februari 2019   Beker Thuis Kwartfinale Beker Driebanden De Pomerans A t/m D ? 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
7 dinsdag 12 februari 2019   HFD Finale De Linde - Meerkerk Nico Meerveld / Bram Elmaci 2 Provinciën Libre 20:00uur
                   
7 woensdag 13 februari 2019 PvB/BE   Opmerking Vrij Biljarten       19:30uur
                   
7 donderdag 14 februari 2019 Gesloten   Opmerking: De Pomerans Gesloten        
                   
7 vrijdag 15 februari 2019   1e Thuis 8 spelers Districts Finale Libre 1e Klasse KNBB Libre 19:00uur
7 vrijdag 15 februari 2019   HFD Finale De Linde - Meerkerk Nico Meerveld / Bram Elmaci 2 Provinciën Libre 20:00uur
                   
7 zaterdag 16 februari 2019   1e Thuis 8 spelers Districts Finale Libre 1e Klasse KNBB Libre 11:00uur
                   
7 zondag 17 februari 2019   1e Thuis 8 spelers Districts Finale Libre 1e Klasse KNBB Libre 12:00uur
Week Datum Bardienst Klasse Uit/Thuis Team Team Bond Spelsoort Aanvang
8 maandag 18 februari 2019 AH C1 Thuis De Pomerans 1 De Burgemeester 1 KNBB Libre 19:30uur
8 maandag 18 februari 2019 AH C3 Thuis De Pomerans 2 Ons Hoekje 2 KNBB Libre 20:00uur
                   
8 dinsdag 19 februari 2019 AvdM   Opmerking: Biljarten/Kaarten       14:00uur
8 dinsdag 19 februari 2019 Gesloten   Opmerking: De Pomerans Gesloten        
8 dinsdag 19 februari 2019 Gesloten 1e Uit T Vennetje A De Pomerans C 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
8 dinsdag 19 februari 2019 Gesloten 1e Uit T Uyltje A De Pomerans B 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
8 zaterdag 19 januari 2019 Gesloten 1e Uit O&O Spijk A De Pomerans A 2 Provinciën Driebanden 19:30uur
                   
8 woensdag 20 februari 2019 PvB/BE   Opmerking Vrij Biljarten       19:30uur
                   
8 donderdag 21 februari 2019 AvdB/JvdB 2e Thuis De Pomerans 2 De Vluchthaven 2 2 Provinciën Libre 20:00uur
8 donderdag 21 februari 2019 AvdB/JvdB 3e Thuis De Pomerans 5 T Uyltje 3